Referencje

Referencje

Jesteśmy zawsze gotowi do pomocy na każdym etapie Twojego życia.

Klemens Maciejewski

Zanim zaczęłam przyjmować leki, odczuwałam ból i nie mogłam zrozumieć dlaczego. Nie potrafiłem dostrzec prawdziwych przyczyn moich problemów. Byłem w złym nastroju. Na konsultacjach u psychologa nie mówiono mi, jak mam żyć, ani nie udzielano mi rad, lecz uczono mnie, jak dotrzeć do faktów. To było właściwe. Trochę czasu zajęło mi przyzwyczajenie się do rozmowy z doradcą i otworzenie się przed nim, ale proszę mi wierzyć, że po trzech spotkaniach miałam już pierwszy rezultat. Mój dylemat został rozwiązany przy użyciu technik terapii Gestalt.

Anastazja Kozłowska

Szczerze dziękuję! Teraz uważam się za bardzo szczęśliwego człowieka. Doradca pomógł mi w rozpoznaniu ukrytych motywacji, które kierowały moim zachowaniem. Kiedyś po prostu chciałem to zrobić. Nie zawsze przynosiło to pożądany rezultat. Na terapii nauczyłem się kopać głębiej, pod potrzebą. Jaka historia się za tym kryje? Dlaczego tego chcę? W końcu zrozumiałem, co kryje się za moim zapałem. Potrafię odróżnić to, co rzeczywiste, od tego, co neurotyczne. Bardzo panu dziękuję – jest pan najlepszym doradcą, jakiego kiedykolwiek spotkałem. Dlaczego wcześniej o tym nie pomyślałem?

Serafina Adamska

Zacząłem od ponownego przejrzenia wszystkich wpisów na stronie psychologa. Bardzo do mnie przemawiały. Odkryłem, że jest on doskonałym psychologiem. Łatwo mnie obrazić i ma to negatywny wpływ na moje życie i relacje z innymi. Wierzę, że Pan wie, że nie powinienem być obrażany, ale nie jest Pan w stanie interweniować. Pomógł mi pan zrozumieć naturę przestępstwa. Odbyliśmy wiele spotkań, kiedy stały się one widoczne, w celu znalezienia alternatywnych metod działania. Kiedy po raz pierwszy zacząłem podejmować próby w domu, moje życie i relacje z innymi zaczęły się zmieniać. Na początku patrzyli na mnie podejrzliwie, spodziewając się, że się obrażę, więc starałem się zachowywać inaczej. W trudnych okolicznościach czuję się teraz zmuszona zachowywać się tak, jak wcześniej. Być obrażonym i oczekiwać przeprosin.

Grzegorz Zając

Pewnego dnia zauważyłam, że moje życie jest niesatysfakcjonujące. Byłem nieciekawy. Wszystko wydawało się negatywne i nieprzyjemne, a ja nie mogłem zasnąć. Kiedy szukałam pomocy, okazało się, że mam depresję. Psycholog zaczął namawiać mnie do zażywania leków antydepresyjnych. Ja jednak początkowo byłem przeciwny farmakologii. Podjęłam decyzję o zwróceniu się do Pani o pomoc. Dla mnie wystarczyła jedna konsultacja. Pani psycholog zrobiła mi wykład na temat układu nerwowego i jego działania. Szybko zauważyłem, czego mi brakowało do normalnego zdrowia: aktywności fizycznej i zbilansowanej diety. Zapisałem się na siłownię i jadłem dobrze zbilansowaną dietę. Po pierwszym treningu spałem jak dziecko. Tryskałem entuzjazmem i bardziej optymistycznym spojrzeniem na życie. Podobało mi się, że w przeciwieństwie do poprzedniego terapeuty, nie pytano mnie o moich rodziców ani fantazje. Mój problem był prosty i szybko go rozwiązaliśmy.

Scroll to top