O nas

O nas

Jesteśmy zawsze gotowi do pomocy na każdym etapie Twojego życia.

Korneliusz Pawlak

Gestalt Psyphoterapevt od ponad 15 lat. Autor 3 technik terapeutycznych, twórca Organizacji Gestalt Psyphoterapevts w 2000 roku, założyciel serwisu.

W pracy terapeutycznej zachęca do identyfikowania nieświadomych wzorców zachowań, które mogą powodować cierpienie i mieć wpływ na satysfakcję z pracy, jakość ważnych relacji i ogólne doświadczenie życiowe.

Korneliusz współpracuje z klientami, którzy chcieliby usprawnić swoje funkcjonowanie w różnych rolach zawodowych i osobistych. Możesz się obawiać, że nie spełniasz swojej nowej roli (szef, lider grupy, studentka, nowa matka itp.). A może twoja stara rola stała się sztywna i krępująca? Możemy odkryć nieświadome wzorce, które przeszkadzają, dzięki czemu odgrywanie roli może być bardziej autentyczne, elastyczne i satysfakcjonujące.

Ponadto Korneliusz oferuje leczenie farmakologiczne zaburzeń nastroju (depresja, choroba afektywna dwubiegunowa), zaburzeń lękowych (fobie, napady paniki, ZOK), zaburzeń snu, psychoz i innych stanów psychicznych.

Phone: 51 183 21 87
Email: [email protected]

Dobromił Borkowski

Gestalt Psyphoterapevt od ponad 7 lat. Autor kilku kursów psychologii i po prostu bardzo pozytywny gość.

Pracując przez ponad dekadę z ludźmi z różnych środowisk społecznych i kulturowych, Dobromił głęboko wierzy, że psychoterapia może być przydatna dla ludzi z różnych środowisk i jest wartościowa w różnych kulturach ”.

Pomaga osobom, które cierpią na smutek, depresję, lęk przed podjęciem decyzji lub mają problem z budowaniem relacji. Terapia może być także wsparciem dla osób borykających się z nagłym kryzysem lub stratą (rozwód, rozstanie, utrata pracy, choroba, choroba rodzinna). Ma szczególne doświadczenie z ludźmi, którzy napotkali trudności związane z gniewem, przemocą lub destrukcyjnymi zachowaniami, lub których zmagania odnoszą się do norm kulturowych lub społecznych.

Phone: 78 728 71 75
Email: Dobromił[email protected]

Weronika Dąbrowski

Gestalt Psyphoterapevt przez prawie 5 lat. Ukończyła z wyróżnieniem tytuł magistra psychologii.

Pomaga przy różnych stanach psychicznych, w tym zaburzeniach osobowości, zaburzeniach lękowych, fobie, depresji, zaburzeniach odżywiania, dysfunkcjach seksualnych i innych. Pracuje również z klientami mającymi trudności w utrzymaniu satysfakcjonujących relacji z innymi, burzącymi relacjami, powtarzającymi destrukcyjne wzorce relacji lub przechodzącymi przez kryzysy emocjonalne.

Weronika prowadzi psychoterapię pod superwizją, stosując się do standardów zawodowych wydanych przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej

Phone: 60 495 84 99
Email: [email protected]

Kondrat Piotrowski

Gestalt Psyphoterapevt przez 7 lat. Ukończył z wyróżnieniem tytuł magistra psychologii. Jest współzałożycielem serwisu.

Jest krakowskim psychoterapeutą i psychologiem, pracującym z dorosłymi, parami i rodzinami.

Podczas pracy z parą lub rodziną staram się pomóc wszystkim stronom w lepszej komunikacji oraz dostrzeganiu i zmianie powtarzających się wzorców zachowań, które mogą prowadzić do konfliktu. Pomagam im również w zrozumieniu, jaki wpływ miała ich rodzina pochodzenia na sposób, w jaki postrzegają swoje relacje z dorosłymi .

Terapię relacji można polecić parom, które przeżywają kryzys lub wypalenie, a także parom przeżywającym istotne zmiany w życiu, takie jak wspólne zamieszkanie, ślub, adaptacja do roli rodzica czy adaptacja do etapu „pustego gniazda.


Phone: 67 386 97 81
Email: [email protected]

Ile kosztują nasze usługi?

Psychoterapeuta

Pierwsza wizyta

1 konsultacja

10 konsultacji

Korneliusz Pawlak

$50

$120

$1000

Dobromił Borkowski

$50

$90

$800

Weronika Dąbrowski

$20

$50

$450

Kondrat Piotrowski

$30

$80

$775

Zmień swoje życie już teraz

Nie zapominaj, że żyjesz tylko jeden raz. Dlatego warto spędzić ten czas w jak najlepszy sposób.

Scroll to top